Chirolymfatická masáž obličeje, šije a dekoltu

  Při této jemné masáži se uvolňuje psychické napětí, stres, masáž odstraňuje některé druhy migrény, dochází k odlymfování obličejové části a dekoltu. To má za následek vyčištění a ozdravení pleti.

  Masáží je vhodné ošetřovat zejména místa projekce zón lymfatického systému jako celku. Vhodné lymfatické masáže s prvky akupresury na těle a jeho částech (mikrosystémech) s použitím různých masážních prostředků a zábalů z různých bylin a éterických olejů, doplněné upravenou stravou, bylinnými, ovocnými a zeleninovými čisticími kúrami, včetně dechových a jiných cvičení a vhodných sportů zlepšujících proudění lymfy, jsou tou nejlepší prevencí pro všechna onemocnění.

  Chiromasáž působí na lymfatický, cévní a žilní systém. Mimo jiné celkovým psychickým uvolněním se uvolní i krční páteř.

  Masáž se provádí pomalu, v klidném prostředí, aby klient mohl relaxovat. Jedná se o metodou, která efektivně působí na obličej, vyhlazuje ho, netoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje, šíje a dekoltu dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky.

  Lymfatická masáž jako prevence: doporučujeme minimálně 2x do roka pro zvýšení obranného imunitního systému a regeneraci buněk pokožky.

  Je vhodná pro muže i ženy.