Klasické regenerační masáže celého těla

  Klasická regenerační masáž (též označovaná jako tzv. Švédská masáž) je vhodná a velmi příjemná metoda relaxace a odpočinku, která přispívá k rychlému odstranění únavy, osvěží, uklidní a uvolní mysl. Klasická regenerační masáž příznivě ovlivňuje nervovou soustavu, zlepšuje krevní oběh a lymfatický systém. Přímo i nepřímo zvyšuje prevenci úrazů a různých zdravotních potíží, např. bolesti svalů, šlach a kloubů. Zkvalitňuje regeneraci sil po jakékoliv zátěži - fyzické i duševní. Využívá se masážních olejů, případně v kombinaci s aromaterapií.

  Klasická regenerační masáže uvolňují napětí ve svalech, uvolňují šlachy, a vazy a tím i pomáhají správnému postavení kloubů. Uvolňují stress a pomáhají detoxikačnímu procesu a zlepšují celkovou náladu.

  Při této masáži je je důležitý příjemný a jemný tlak rukou na tělo a jejich stálý fyzický kontakt s klientem. Při Švédské masáži se více než u jiných technik dbá na uvolnění těla i mysli, a proto se více zaměřujeme na práci s energií těla a vytvoření příjemného pocitu z hladkého a plynulého průběhu masáže.

  Při regenerační masáži si odpočinete, celkově se uklidníte a uvolníte.

  Přejeme Vám příjemný zážitek!