Potravinové doplňkyTian Shi

  Jedná se o bylinné potravinové doplňky. Rostliny jsou původem z Číny. Pěstování těchto bylin v jejich původním prostředí zaručuje jejich vysokou účinnost.

  Tyto preparáty jsou navíc vyrobené tak, že mají téměř 100% vstřebatelnost.

  Zkušenosti mých klientů:

  Na moji terapii chodily mimo jiné tři ženy se stejnou diagnózou. Měly žlučníkový kámen a u všech třech hrozila operace. Užívaly čistící, detoxikační potravinové doplňky této firmy. Dvě z nich byly úspěšné - na operaci nemusely, kámen se rozpustil.

  Je to jeden z mnoha úspěchů, které mají moji klienti s těmito potravinovými doplňky.

  Pokud naše tělo vyčistíme, dáme mu možnost aktivovat přirozenou obranyschopnost. Vlastní silou potom zvládne vyřešit mnoho zdravotních problémů, jako např.: zlepšení cukrovky, vyrovnání krevního tlaku, zlepšení zdravotního stavu při nádorových onemocněních.

Akuna

  Potravinové doplňky společnosti Akuna využívají nejnovější poznatky moderní vědy, vlastních znalostí v oboru naturopatie a výzkumu účinků bylin. Široká řada potravinovývch doplňků společnosti Akuna nabízí uživateli komplexní řešení k doplňování živin, vitamínů a minerálů. Alveo, Onyx Plus, Cleanse Plus, Mastervit a Pinky obsahují synergické kombinace bylin, které těmto produktům dávají vysokou účinnost. Tekutá forma na bázi ovocných šťáv zajišťuje jejich snadnou vstřebatelnost.

 

Pro zvětšení klikněte na obrázek